niedziela, 18 listopada 2012

Kartki świąteczne...

Poddałam się i ja atmosferze nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia i przygotowałam  takie oto karteczki. Chciałabym je wysłać do tych, z którymi zwykle nie udaje mi się spotkać w czasie Świąt, a chcę by wiedzieli, że o nich myślimy. Sama bardzo lubię dostawać kartki. Może nie uwierzycie, ale gromadzę wszystkie te kartki, który otrzymuję na różne okazje - tak jakbym chciała zapamiętać nastrój okazji z jakiej do mnie dotarły. W tym roku zamierzam przygotować girlandę, by otrzymanych kartek nie ustawiać na komodzie, ale zawiesić tak, by dodatkowo zdobiły wnętrze. Jak ja kocham święta!
A Wy? Czy też tak lubicie dostawać kartki? 
Oto kilka wzorów z tych, które powstały w tym roku, choć jeszcze wiele muszę dorobić, a czas leci. 
Najlepsze w ich robieniu jest to, że nie ma dwóch identycznych, każda różni się od pozostałych choćby najmniejszym detalem. Może dzieje się tak, ponieważ powstają bardzo spontanicznie, poprostu biorę, łączę, wycinam, kleję i ... tak zostaje. Następna, to już nowa historia...

Takie moje "niepowtarzalne kartki".

Czy podobają się Wam?

Kartka z choinką


Kartka ze słodkim pierniczkiem

Kartka z Aniołkiem

Kartka z konikiem (ozdabianym metodą decoupage)


Kartka ze śnieżynką


Błękitna kartka z Aniołkiem

Cytrynowa kartka... i zdjęcie grupowe, a w mojej głowie jeszcze tyle pomysłów...


6 komentarzy:

 1. A mnie mówią że mam szybkie tempo... a tutaj ogromna produkcja ślicznych kartek! ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze,że mnie zawiadomiłaś o swoim drugim blogu:)
  Piękne kartki wyprodukowałaś.Najbardziej podobają mi się "żywnościowe" z pierniczkiem i cytrynką.Też wysyłam mnóstwo kartek.Myślisz,że mam z czego zrobić girlandę?Od niektórych dostanę SMS, a niektórzy milczą.Taka prawda. Moze w tym roku będzie lepiej.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale piękne! Ta z pierniczkiem mi się podoba i z suszoną pomarańczą.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie najbardziej urzekła ta z pienicziem może dlatego ,że na słodkości jestem łasuch ogromny.Co do kartek to musze przyznać ,ze unas w rodzinie duch kartkowy zaginął a szkoda bo te świąteczne Bożo Narodzeniowe są urocze.Pozdrawiam Ewa:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie o to chodzi by duch kartkowy nie zaginął! Ja wysyłam w tym roku i tak :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Super kartki na pewno włożyłaś w nie wiele pracy w takie rzeczy trzeba włożyć pracę,czas,ochotę a także własne pomysły alk żeby takie pomysły włożyć trzeba je miec a ty je masz i umiesz te pomysły dobrze wykorzystać a także dzielić się nimi z innymi :) Naprawde masz talent

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tu jesteś - pozostaw komentarz. Nie bądź przypadkowym gościem... ale gościem mile widzianym. Słowa pochwały czy krytyki mogą stanowić bodziec, by zrobić coś..., a ja robię to COŚ dla siebie, ale i dla Ciebie trochę też.