czwartek, 25 września 2014

Maleństwa...

Witam!

Zaczęłam wykonywać takie słodkie maleńkie pieczątki i od razu zaskoczyło... 

Klientkom się podoba, to i Wam pokażę. Są trwałe i bardzo wygodne... świetnie też sprawdzają się jako... znaczek dla dzieci. Każdy brzdąc chce mieć swój, to co ja mogę...  robię misie, rybki, kwiatek, dwa kwiatki, korona... ostatnio nawet ninja. 

Dziś pokażę Wam znaczek mini w formacie 13x13mm

Klientka zadowolona, ja też

I jak? Podoba się Wam? 

Mnie bardzo...

c.d.n.

Ps. na koniec przemycę mały komunikat, mianowicie chciałabym się na początku jesieni pozbyć kilku drobiazgów, głównie robionych przeze mnie, bądź nabytych gdzieś kiedyś po coś, głównie w celach dekoracyjnych, jednak ściany -  jak to ściany nie chcą się rozciągać, więc zaglądajcie jutro na 


Pozdrawiam serdecznie,

4 komentarze:

 1. fajne pieczątki :)
  robisz na zamówienie kochana?
  :)
  na Twoje pchełki-perełki zajrzę oczywiście :)
  pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Robię, robię i przyznam szczerze, że daje mi to satysfakcję, kiedy klient nie do końca wie co dana pieczątka ma przedstawiać, a później projekt i finalnie pieczątka budzą jego zachwyt. Oczywiście tradycyjne firmowe pieczątki też robię. Cieszę się, że Wam się podobają!

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tu jesteś - pozostaw komentarz. Nie bądź przypadkowym gościem... ale gościem mile widzianym. Słowa pochwały czy krytyki mogą stanowić bodziec, by zrobić coś..., a ja robię to COŚ dla siebie, ale i dla Ciebie trochę też.