sobota, 3 stycznia 2015

Nowy rok...refleksja moja osobista...

Dawno mnie tu nie było... 
minęły Święta... nastał nowy rok...
miały być refleksje, co przyniesie ten nowy czas, bo przecież co było to już wiemy, ale co będzie - tego nie wie chyba nikt... a może...

Co więc chciałabym w tym roku zmienić?
niewiele, myślę realnie - są przyzwyczajenia, z którymi przestałam już walczyć, są też takie, nad którymi chcę popracować. Na pewno we wszystkim chcę bardziej kierować się SERCEM, często zastanawiam się, czy decyzje, jakie podejmuję są właściwe, często mam wrażenie, że za bardzo zastanawiam się co będzie lepsze - zrobić tak czy tak, a może tak. Serce będzie tu odpowiednim doradcą.

Moje serce na Nowy 2015 ROK,
takie w wersji "zewnętrznej"
by nie zapomnieć, że trzeba je mieć i okazywać innym.

W podziękowaniu dla tych, którzy okazali mi je w minionym roku.8 komentarzy:

 1. Z sercem masz całkowita racje .Ja w tym roku doczytałam się ,że centrum dowodzenia naszym życiem to nie nasze myśli ale właśnie serce:)Ja też ostatnio nim się kieruję w swoim życiu i pierwszą myślą na dany temat jaka z jego głębi płynie.Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Agnieszko :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coś w tym musi być Ewuniu, Dla Ciebie też wszystkiego naj naj!!!

   Usuń
 2. Ja uważam, że jak kierujemy się sercem to daleko zajdziemy. Ale umysł też się czasem przydaje. Piekny brelok. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najgorzej, gdy serce swoje a głowa swoje ;) jednak przy odrobinie kompromisu jakieś wyjście się znajdzie :D Pozdrawiam Cię Aniu!

   Usuń
 3. Też często się zastanawiam, które decyzje będą lepsze ... A zarówno główka jak i serce potrafią zrobić psikusa ...

  Bardzo fajny breloczek :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serce swoje rozum swoje i jak podjąć właściwą decyzję? często żałuję tych, przy których podjęciu sugerowałam się tylko rozumem, nie dopuszczając serca do głosu... więc słuchać go muszę :) Cieszę się, że spodobał Ci się brelok, pozdrawiam serdecznie,

   Usuń
 4. bardzo mądre słowa i breloczek śliczny :) Ja jakoś w tym roku na refleksje czasu nie miałam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na refleksje nigdy nie jest za późno ;)

   Usuń

Skoro już tu jesteś - pozostaw komentarz. Nie bądź przypadkowym gościem... ale gościem mile widzianym. Słowa pochwały czy krytyki mogą stanowić bodziec, by zrobić coś..., a ja robię to COŚ dla siebie, ale i dla Ciebie trochę też.