czwartek, 28 marca 2013

Wielkie przygotowania...

Aura skutecznie zniechęca mnie do ambitnych projektów wielkanocnych, dlatego zaczęłam się wyżywać w kwestii ... powiedzmy "kulinarnej". Tak więc szynki i rolady się dopiekają, zakwas pracuje, jutro jeszcze machnę ser, bo jakoś szybko wyszedł, no i baby upiękę. To plan na godzinę "0".
Myślę też, że będzie to odpowiedni moment, aby złożyć Wam życzenia Radosnych i Spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, takich powolnych, a jednak nie za bardzo ospałych, by znaleźć czas nie tylko na jedzenie tych wszystkich tradycyjnych pyszności, ale by zwyczajnie móc ze sobą pobyć. My jak to w święta ... kolędujemy ;) więc tym, którzy w podróży - drogi szerokiej, pogody dobrej i odpoczynku, jakkolwiek odpoczywać chcecie i lubicie!
Moi drodzy - a to już jaja filcowe, tak w ramach wspominek :DBuziaki i do zobaczenia wkrótce.
 Aaaa.... co do dzisiejszego ważnego spotkania, było obiecująco i ... szykują się zmiany, ale o tym już niebawem - mam nadzieję - podzielę się z Wami!


5 komentarzy:

 1. Niech Ci radośnie i szczęśliwie upłynie podróż przez świąteczny czas:))
  Buziaki dla Was:)))

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych Świąt!
  świetne te jaja

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołego Alleluja życzę ...Ewa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdrowych i wesołych Świąt Wielkiej Nocy. Smacznego jaja i miłego rzucania się śnieżkami w lany poniedziałek :-)

  OdpowiedzUsuń

Skoro już tu jesteś - pozostaw komentarz. Nie bądź przypadkowym gościem... ale gościem mile widzianym. Słowa pochwały czy krytyki mogą stanowić bodziec, by zrobić coś..., a ja robię to COŚ dla siebie, ale i dla Ciebie trochę też.